+48 666 200 080
Mapa
Brač, Splitsko-dalmatinska županija, Chorwacja

Pow. 550 m2 6 pokoi

Luksusowa willa w doskonałej lokalizacji nad morzem

Ta prestiżowa willa znajduje się w małej wiosce rybackiej na wyspie Brač, a jej luksusowa fasada i pięknie zagospodarowany ogród nie mogą pozostawić Cię obojętnym. Villa Charm oferuje wspaniały widok na Sumartin i jest idealnym wyborem dla tych, którzy chcą cieszyć się cudowną śródziemnomorską atmosferą i najwyższym hedonizmem. Lokalizacja tej willi gwarantuje nieprzerwaną zabawę z rodziną i przyjaciółmi, a także liczne malownicze plaże i obiekty rekreacyjne, aby w pełni docenić naturalne piękno wyspy Brac.

Nowo wybudowana willa Charm zajmuje obszar mieszkalny o powierzchni 550 metrów kwadratowych i oferuje wszystkie niezbędne udogodnienia na relaksujące i beztroskie wakacje. Willa wyposażona jest w najwyższej jakości meble, a luksusowe wnętrza dopełniają dzieła sztuki z całego świata. Inspirującą atmosferę willi podkreśla również oświetlenie zewnętrzne zaprojektowane przez znanego niemieckiego projektanta.

Ta nowoczesna willa składa się z sześciu sypialni z łazienkami i tarasami, a jedna łazienka jest przystosowana dla osób niepełnosprawnych. Każdy pokój został zaprojektowany z niezwykłą dbałością o niepowtarzalny styl i jest niezwykle funkcjonalny. Willa została ozdobiona połączeniem lokalnych materiałów z meblami i dziełami sztuki z całego świata, tworząc w ten sposób zachęcającą atmosferę, której z pewnością trudno się oprzeć.

Pięknie zagospodarowany ogród jest wzbogacony endemicznymi gatunkami roślin, które doskonale uzupełniają zewnętrzną część willi, która jest w całości zbudowana ze słynnego bračskiego kamienia. Przestronny taras jest idealnym miejscem na letnie spotkania na świeżym powietrzu, gdzie można zrelaksować się na wygodnych leżakach, leżakach przy basenie lub w jadalni na świeżym powietrzu. Villa Charm wyposażona jest również w nowoczesny basen bez krawędzi, siłownię, pływającą przystań z miejscami do cumowania oraz saunę. Willa znajduje się zaledwie 20 minut od lotniska, a wyspa Brac jest dobrze połączona ze Splitem regularnymi liniami promowymi.

Villa Charm może pomieścić do 12 osób dorosłych w sześciu sypialniach.

  OsobiścieChat video
  Preferowana data
  Godzina
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

   This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

   Skontatkuj się z nami

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Podobne oferty