+48 666 200 080
Mapa
Gran Alacant, Santa Pola, el Baix Vinalopó, Alacant / Alicante, Wspólnota Walencka, Hiszpania, ul. C. Orden Dórico, 551, 03130 Gran Alacant, Alicante, Hiszpania

Iconic – Gran Alacant

Pow. 77.93 m2

ICONIC GRAN ALACANT – NOWE APARTAMENTY NA SPRZEDAŻ, 20 MINUT OD ALICANTE i ELCHE, COSTA BLANCA

LOKALIZACJA
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
Gran Alacant, to osiedle położone w Cabo de Santa Pola, zielonym obszarze pomiędzy Sierra de Santa Pola i plażą El Carabassí (niebieska flaga). Z wybrzeża widać Wyspę Tabarca, dawne schronienie dla piratów berberyjskich, która wraz z Parkiem Przyrody Salinas jest niezwykle pięknym miejscem do odwiedzenia. Klimat jest śródziemnomorski i wiosenny przez cały rok, ze średnią temperaturą 19ºC.
Las Dunas del Carabassí, zadbany, dziewiczy obszar przyrodniczy, na którym znajduje się główna plaża Gran Alacant, to rozległa plaża z drobnym złotym piaskiem. Woda tam jest turkusowa i krystalicznie przejrzysta. W tym nadmorskim obszarze panuje wielkie zamiłowanie do sportów, takich jak kitesurfing czy windsurfing. Istnieje tu też kilka szkół oferujących kursy przez cały rok.

Osiedle to zbudowane jest na wysokości około 100 metrów i szczyci się niezwykłymi widokami na wybrzeże. Posiada tez wszelkiego rodzaju usługi i sprzęt, z kilkoma powierzchniami handlowymi, które zaspokoją wszystkie potrzeby. Alicante, na wybrzeżu Morza Śródziemnego jest jednym z najlepszych obszarów do życia w Hiszpanii; możesz cieszyć się dobrą pogodą i bogatą gastronomią, które charakteryzują wybrzeże Levante.

Costa Blanca to idealne miejsce do uprawiania wszelkiego rodzaju sportów i aktywności na świeżym powietrzu 360 dni w roku: żeglarstwo, wędkarstwo, nurkowanie, surfing, szlaki turystyczne… A jeśli jesteś miłośnikiem golfa, możesz zagrać rundę na dowolnym z 21 pól golfowych tej prowincji. Prowincja Alicante posiada wszystkie niezbędne warunki, aby cieszyć się doskonałą jakością życia: słońce, plaże, przyroda, gastronomia, kultura, doskonała komunikacja i dobra infrastruktura.

INWESTYCJA 
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
Iconic to nowy kompleks mieszkaniowy ze 170 apartamentami Gran Alacant, z widokiem na Morze Śródziemne i bezpośrednim dostępem do oznaczonej błękitną flagą plaży El Carabassi. 2 i 3 pokojowe apartamenty z 2 łazienkami mają przemyślany rozkład i cieszą pięknymi widokami na morze, plażę oraz prywatny basen i osiedlowe ogrody. Nowe apartamenty o doskonałych walorach tworzą piękne osiedle z basenem, prywatnym parkingiem podziemnym, komórką lokatorską, terenami ogrodowymi, zdrowy biotor, parking dla rowerów i plac zabaw dla dzieci. Mieszkanie znajduje się 15 minut spacerem od plaży El Carabassi.

Przewidywany termin dostawy:
Blok 4:  Kwiecień 2023
Blok 3:  Październik 2023

  OsobiścieChat video
  Preferowana data
  Godzina
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

   This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

   Skontatkuj się z nami

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Podobne oferty