+48 666 200 080
Mapa
Monforte del Cid, Autopista del Mediterráneo, Monforte del Cid, el Vinalopó Mitjà / El Vinalopó Medio, Alacant / Alicante, Wspólnota Walencka, Hiszpania, ul. Av. del Mediterráneo, 52, 03679 Monforte del Cid, Alicante, Hiszpania

Kiruna Hills – Elche (Alicante)

Pow. 105.16 m2 3 pokoi 2022 rok

KIRUNA HILLS: DOMY W ALENDA GOLF, KILKA MINUT OD ELCHE

Alenda Golf, zaledwie 10 minut od Elche / Elx i 15 minut od Alicante / Alacant i plaży, tuż obok Alenda Golf i przy Monforte del Cid. Domy oferowane na sprzedaż mają po 3 sypialnie, 2 łazienki, toaletę , są bliźniacze, z dużymi tarasami i ogrodami wspólnotowymi, tworzą prywatną, małą i cichą dzielnicę mieszkaniową. Wszystkie te domy dostarczane są z w pełni umeblowaną kuchnią, wyposażoną w płytę ceramiczną, okap i piekarnik. Posiadają również klimatyzację i ogrzewanie pompą zimno-ciepłą, oraz szafy wnękowe w sypialniach, kompletnie wykończone. Domy Kiruna Hills dysponują ogrodem i prywatnym parkingiem.
 
Osiedle to posiada prywatne ogrody, basen oraz wspólne pomieszczenia gospodarcze. W pobliskim Klubie golfowym jest siłownia, bar, restauracja i kort do padla. Dodatkowo w tym samym osiedlu znajduje się dwujęzyczna szkoła i supermarket, dzięki czemu oferta usług w Alenda jest znakomita, dodatkowo uzupełniona szeroką ofertą miasta Elche / Elx oddalonego o kilka zaledwie minut.

Faza 2: Luty 2023

JAKOŚĆ ŻYCIA W ELCHE, KIRUNA HILLS W ALENDA GOLF
Domy Kiruna Hills w Alenda Golf oferują mieszkańcom miasta Elche nadzwyczajną jakość życia, w otoczeniu przyrody i pól golfowych. Będziesz miał spokój na zamkniętym terenie z pełnym bezpieczeństwem osiedla, dzieląc się doświadczeniami i terenami zielonymi z innymi mieszkańcami.
Osiedle to oferuje komplet usług, uzupełniających ofertę rekreacyjną miasta Elche (Elx) lub Alicante (Alacant). Wszystko to na dobrze utrzymanym polu golfowym i w jego naturalnym otoczeniu, co stanowi inwestycję w zdrowie, dobre samopoczucie i bezpieczeństwo rodziny. Oto jakość życia!
W Kiruna Hills będziesz mógł zwalczyć stres, ciesząc się apartamentem w bliźniaku za cenę mieszkania w mieście Elche.
 
POLA GOLFOWE NA COSTA BLANCA, W KLUBIE GOLFOWYM W ALENDA, ELCHE
Obecnie na Costa Blanca znajduje się ponad 15 pól golfowych, wśród których wyróżnia się Klub Golfowy w Alenda, w pobliżu miasta Elche/Elx.
 
MONFORTE DEL CID
To interesujące miasto ma długą historię, sięgającą Iberów, Rzymian, i Arabów, a zostało podbite przez Kastylylię i Aragonię, by stać się częścią Alicante.
Jego gospodarka opiera się na workowanych winogronach (uvas embolsadas) Vinalopó i przemyśle marmurowym.
 
Wspaniałe widoki z niektórych tych domów na Sierra de las Águilas i Sierra del Cid, jedynie zwiększą wartość Twojej inwestycji.
 
POŁĄCZENIA I ODLEGŁOŚCI Z ALENDA DO ELCHE I ALICANTE
 
Elche znajduje się tylko o 6 minut drogą A7, a Alicante tylko o 10 minut drogą A31, co sprawia, że kompleks Kiruna Residencial stanowi dobrą okazję do życia na łonie natury znajdującej się w pobliżu Elx i Alacant.
 
Międzynarodowe lotnisko w Alicante z połączeniami do kilku stolic europejskich i najważniejszych hiszpańskich miast, obsługujące 11 milionów pasażerów rocznie, dostępne w ciągu kwadransa drogą A31.
 
Euromed łączy Barcelonę i Walencję, oraz Ave z Madrytem, w mniej niż 3 godziny. Z portu w Walencji wypływają liczne statki wycieczkowe na Morze Śródziemne i do Afryki Północnej.
 
Jest tu również rozbudowana sieć autostrad, łączących to osiedle z resztą Hiszpanii i resztą Europy.
 
Gaj palmowy w mieście Elche został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa, ze względu na swoje piękno i oryginalność.
 
Miasto Monforte del Cid, oddalone o kilka zaledwie minut, słynie z długiej historii i gospodarki opartej na workowanych winogronach Vinalopó i przemyśle opartym na marmurze. Wszystkie usługi w Monforte del Cid znajdują się praktycznie w Alenda.

  OsobiścieChat video
  Preferowana data
  Godzina
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

   This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

   Skontatkuj się z nami

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Podobne oferty