Published 07.02.2019 / last update 25.02.2019 /

Apartments Drewniana 9

Description

Drewniana 9 to wyjątkowy projekt stworzony dla wszystkich ceniących komfort i elegancję. Inwestycja została zaprojektowana według najwyższych standardów, z dbałością o najmniejsze detale, nawiązując jednocześnie swym wyglądem do stylowej, przedwojennej architektury. W budynku znajdują się dwa reprezentacyjne hole wejściowe z recepcją i usługą concierge w każdym z nich oraz nowoczesne, przestronne windy. Do wyłącznej dyspozycji mieszkańców należy wspólna część rekreacyjna, w tym basen, sauna, jacuzzi i pomieszczenie fitness. Na wewnętrznym patio znajduje się zielony ogród oraz bezpieczny plac zabaw dla dzieci.

LOKALIZACJA
==============

Apartamenty Drewniana 9 mieszczą się na Warszawskim Powiślu. Główną zaletą budynku jest jego doskonała lokalizacja – w samym centrum miasta jednak z dala od zgiełku i hałasu. Powiśle stanowi ewenement na skalę całego miasta – dzielnica ta ma dostęp do wielu parków, kawiarni oraz licznych istotnych dla stolicy miejsc, jak choćby Biblioteki Uniwersyteckiej, czy Centrum Nauki Kopernik. W pobliżu leży również tzw. Trakt Królewski ze swymi licznymi atrakcjami.

APARTAMENTY
===============

Budynek jest bardzo kameralny , znajdują znajduje się w nim 24 luksusowe apartamenty o powierzchni od 160 m2  do 300 m2 oraz o wysokości 3.2m do 3.5m.

Apartamenty są bardzo przestronne, wyposażone w klimatyzację, wentylację wraz z rekuperacją, system inteligentnego domu oraz posiada od 1 do 3 miejsc parkingowych jak również komórkę lokatorską.

Zapraszamy do weryfikacji ogłoszeń na sprzedaż i wynajem w tej prestiżowej inwestycji razem z Crystal House

Luxury apartment for sale Warsaw Powiśle

Map

We invite you to fill out the contact form

Crystal House S.A.

+48 22 856 78 60
biuro@crystalhouse.pl